Březen 2009

Jessica Simpson

1. března 2009 v 15:02 | Bara


Britney na dnešek chystá speciální vystoupení pro rodinu!?

1. března 2009 v 14:59 | Bara
Podle serveru x17online.com, Britney, která společně se syny Seanem Prestonem a Jaydenem Jamesem přiletěla do New Orleans, chystá pro svou blízkou rodinu na 1.3. (dnes) speciální vystoupení - koncert.
Ten ale bude soukromý a tak se, bohužel, více informací nejspíše nedozvíme. Každopádně můžeme popřát Britney hodně štěstí. Turné začíná 3. března v americkém městě New Orleans ve státu Louisiana, kde se nachází i městěčko Kentwood, odkud Britney pochází.
PS: Můžete se opět registrovat do obnoveného fóra Britney Board. Na obnovení foto galerie se momentálně ještě stále pracuje.

Kostýmy pro turné!!!

1. března 2009 v 14:56 | Bara
Podle posledních informací by takhle nějak měly vypadat kostýmy pro turné "The Circus Starring Britney Spears", které začíná již za 2 dny - 3. března v New Orleans.


Joachim Ohnona vydává knihu “Britney On Stage”!!!

1. března 2009 v 14:54 | Bara
Francouzský novinář Joachim Ohnona vydává neoficiální knihu pod názvem "Britney On Stage". Je to jakási encyklopedie všech vystoupení a show, kde se Britney za 10 let objevila. A to od prvního vystoupení až po mini turné, které proběhlo ke konci roku 2008 na podporu alba "Circus" a singlu "Womanizer".
I přesto, že je kniha ve francouzštině, tak Joachim tvrdí, že je to skvělá sbírka, která obsahuje také přes 150 fotografií, velmi zajímavé dokumenty, které se týkají turné a také exkluzivní informace z předešlých turné Britney Spears.
Ohnona se ke knize vyjádřil takto:
"Chci, abyste jste věděli, že knihu vydávám naprosto sám bez jakékoliv pomoci nebo editora. Vše jsem si sám zaplatil a opravdu to nedělám kvůli penězům - navíc ani neprodávám tolik, aby to pokrylo mé náklady."
Knihu je možno zakoupit na serveru Amazon.fr.

Oficiální cover singlu “If U Seek Amy”!!!

1. března 2009 v 14:50 | Bara
Oficiální stránky zveřejnily oficiální obal k písní "If U Seek Amy", z desky "Circus".